Praca

Poszukujemy kierowców autokarów - kat. D

Firma ALL-MIT AUTOMOBILE Andrzej Fabisiak vel fabisiakprzewozy.pl to dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa, dysponująca własną flotą nowoczesnych autokarów.
Świadczymy usługi najwyższej jakości, a nasze autokary wyznaczają najwyższe standardy komfortu podróży.

W związku z rozwojem oraz zakupem nowych autokarów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref. 007/2018

Kierowca autokaru – kat. D

Miejsce pracy: Mława/cała Polska/Europa

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę naszych wyjazdów,
    praca w charakterze kierowcy w turystyce międzynarodowej.

    Nasze oczekiwania:
  • Prawo jazdy kat D.
  • Aktualne kwalifikacje zawodowe
  • Karta kierowcy
  • Wysoka kultura osobista i poczucie humoru
  • Zaangażowanie

Co oferujemy ?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę jak również możliwość pracy sezonowej
  • Praca na terenie całej Polski / Europy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Nowoczesna flota (tylko autokary wysokiej klasy)
  • Wyjazdy przez cały rok

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV w języku polskim ze zdjęciem) na adres e-mail: biuro@fabisiakprzewozy.pl

Czekamy na Twoje CV 🙂

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALL-MIT Automobile Andrzej Fabisiak moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).

Dodatkowo można umieścić zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ALL-MIT Automobile Andrzej Fabisiak moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”