FAQ / NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W firmie Fabisiakprzewozy.pl doskonale rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być dla Państwa stresującą sprawą.
Dlatego też poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wynajmu busów i przewozu osób.
Pokrótce opowiemy jak działamy, by oferowany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i komfortowy.

NASZA FLOTA

 • Zawsze komfortowo i bezpiecznie!

  Wynajmowane przez nas autokary i busy w szerokiej gamie są gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Organizujemy przewozy autokarowe z wykorzystaniem pojazdów od 8 do aż 68 osób.

  Nasz Dział Obsługi Klienta z przyjemnością doradzi najlepszy możliwy i odpowiedni do wielkości grupy bus.

 • Wszystkie nasze autokary i busy posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i klimatyzację. Dzięki temu masz pewność, że organizowane przez nas przewozy autokarowe spełnią Twoje oczekiwania.

  Inne udogodnienia, które znajdziesz w naszych busach, to :

  • barek, toaleta, telefon, lodówka, rozkładane fotele lotnicze
  • nagłośnienie – pełna radiofonizacja
  • indywidualne oświetlenie i stoliki dla pasażerów
  • odtwarzacz CD, DVD
  • WiFi czy gniazda 230v.

  Dokładne informacje o wynajmowanych busach znajdziesz tutaj.

 • Wszystkie autokary i busy na wynajem, które znajdują się w naszej flocie Fabisiakprzewozy.pl, są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki serwisowi i wyszkolonej kadrze mechaników.

  Tutaj możesz sprawdzić stan techniczny:

  https://bezpiecznyautobus.gov.pl/

 • Każdy kierowca naszej floty jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin autokaru przed wyruszeniem w trasę, zgodnie z naszą checklistą.

  Wszelkie usterki – jeśli się pojawią – zostają niezwłocznie przekazywane kierownictwu firmy. Dzięki temu panuje u nas najwyższy standard obsługi przewozów autokarowych.

 • Każdy autokar jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy.

  Z kolei podczas dłuższych wyjazdów kierowca dba o zachowanie czystości busów z naszej floty.

  Więcej o naszych busach przeczytasz tutaj.

 • W przypadku nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem alarmowym +48 575 001 790.

  Organizowane przez nas przewozy autokarowe nigdy nie zostają bez opieki 🙂

OBSŁUGA KLIENTA

 • Pracownicy Działu Obsługi Klienta mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski czy Europy.

  Z przyjemnością pomogą też w przygotowaniu obsługi wymagającej wynajmu kilku lub kilkunastu busów czy też autokarów lub przewozach osób na dużą skalę.

  Planujemy przewozy krajowe i międzynarodowe od niemal 10 lat – nasze referencje są najlepszą wizytówką.

 • Po zaakceptowaniu naszej oferty na wynajem busów czy też autokarów, wystarczy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy oraz telefonów kontaktowych – wyłącznie w celach komunikacyjnych.

  Po przyjęciu rezerwacji autokaru wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną.

  Jeżeli potwierdzenie nie przyszło, koniecznie skontaktuj się z nami.

  Możesz zarezerwować przewóz autokarowy już teraz:
  Formularz rezerwacji

 • Tak, jeśli będzie trzeba dokonać zmian w rezerwacji przewozów autokarowych, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

  Kontakt z Działem Obsługi Klienta Fabisiak Przewozy: 790 63 20 48, biuro@fabisiakprzewozy.pl.

NASI KIEROWCY

 • Wszyscy nasi kierowcy posiadają ważne prawo jazdy uprawniające do prowadzenia autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej, co potwierdza ich kwalifikacje w kierunku przewozu osób.

  Poddawani są też okresowym badaniom lekarskim i szkoleniom dla zawodowych kierowców. Przewozy autokarowe z naszymi kierowcami są dzięki temu w 100% bezpieczne.

 • Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie i trudno się z tym nie zgodzić 🙂

 • Firma Fabisiakprzewozy.pl powstała z myślą o pasażerach – również tych najmłodszych. Przewóz dzieci jest jak najbardziej możliwy i bezpieczny; świadczymy usługi przewozowe dla przedszkoli i szkół.

  Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców, to dobrze trafiłeś.

  Dowozimy uczniów na imprezy typu: wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe przewozy autokarowe jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

 • Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, kierujemy naszych kierowców na badania wzroku. To kwalifikuje ich do bezpiecznego przewozu osób.

W PODRÓŻY

 • Przewóz osób planujemy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów, mając również na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Dokładnie sprawdzamy czas podróży, odpowiednio planujemy trasy i przerwy, przydzielając również, jeśli trzeba, właściwą liczbę kierowców.

 • Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta. Zatrudniamy kierowców specjalizujących się w przewozach autokarowych, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem – a Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nich podstawą.

 • Tak, i aby dostosować się do przepisów w Fabisiakprzewozy.pl, wdrożyliśmy wewnętrzne procedury zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. Monitorujemy i zapisujemy czas ich pracy i jakość przewozów autokarowych.

  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

FIRMA ALL-MIT AUTOMOBILE Andrzej Fabisiak vel Fabisiakprzewozy.pl

Przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, aby móc organizować przewóz osób zarówno w kraju jak i za granicą.

 • Oczywiście. Zarówno cała firma jak i wszystkie autokary i  busy na wynajem są ubezpieczone.

  Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

 • Posiadamy licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

 • Mamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży przewozów autokarowych.

  Jesteśmy firmą solidną, o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

  Naszymi atutami są niezawodne autokary na wynajem oraz doświadczenie w przewozach osób, które zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

  Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie. Dbają też o to byście zawsze dotarli do celu wygodnie i na czas.

Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie skorzystaj z formularza, napisz lub zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy.